14°

Прокурори помітили позитивну тенденцію до зниження рівня злочинності серед неповнолітніх у Рівному на 69%

Про це повідомили на спільній нараді керівників правоохоронних органів та соціальних служб органів влади та місцевого самоврядування, тема якої «Стан злочинності в підлітковому середовищі та протидії вчиненню правопорушень неповнолітніми».

Так, зазначалося, що упродовж 7 місяців 2018 року на території міста Рівне спостерігається позитивна тенденція до зниження рівня злочинності серед неповнолітніх на 69%. Підлітками вчинено 9 злочинів проти 29 за аналогічний період 2017 року. Сприяли поліпшенню криміногенної обстановки в молодіжному середовищі проведені правоохоронцями спільно із соціальними службами профілактичні заходи, систематичні навчальні лекції для учнів шкіл та вищих навчальних закладів з метою підвищення правової освіти дітей, роз’яснювальні публікації у засобах масової інформації.

Водночас, на території Рівненського району підліткова злочинність дещо зросла (неповнолітні вчинили на 5 злочинів більше, ніж торік), що свідчить про недостатню індивідуально-профілактичну роботу з дітьми та  сім’ями, які потребують увагу з боку працівників ювенальної превенції.

За підсумками проведення наради узгоджено низку спільних заходів задля попередження вчинення неповнолітніми мешканцями м. Рівне та Рівненського району правопорушень, а також забезпечення прав дітей, які вступили у конфлікт із законом.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp