21°

Прокурори відвідали дітей у місцях несвободи

З Днем захисту дітей працівники прокуратури Рівненської області привітали неповнолітніх, які утримуються у Рівненському СІЗО та вручили корисні подарунки – книги. А також разом взяли участь у заходах з нагоди свята.

«До дітей, які потрапили у складні життєві обставини та конфлікт із законом, ми маємо донести, що одне з головних завдань правоохоронців – створити усі можливі умови для того, щоб вони усвідомили важливість дотримання правопорядку у суспільстві, повернулися до нормального життя, а разом з тим виховувались у любові та турботі», – сказав начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури Рівненської області Сергій Набухотний.

Також аналогічний візит працівників Дубенської місцевої прокуратури планується здійснити завтра у Дубенську виховну колонію, де утримуються 16 вихованців.

Довідково: Унаслідок гуманізації кримінального судочинства щодо неповнолітніх упродовж останніх трьох років в області утричі зменшено кількість неповнолітніх, які утримуються у слідчому ізоляторі, та учетверо – засуджених у виховній колонії.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp