При створенні Єдиної Помісної Церкви дату святкування Різдва в Україні переносити не будуть | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
12-11-2018  14:31
При створенні Єдиної Помісної Церкви дату святкування Різдва в Україні переносити не будуть

Про це офіційно заявили в УПЦ КП. А поширену інформацію про нібито перенесення дати святкування Різдва  в Україні після об’єднання церков з 7 січня на 25 грудня –  назвали “інформаційною диверсією” Кремля. 

Про це заявив прес-секретар Київської патріархії архієпископ Євстратій Зоря.

“Засоби масової російської пропаганди без вказівки найменших доказів або посилань подають у стрічці своїх “новин” як “факт”, що єдина помісна УПЦ нібито “буде використовувати новий стиль” церковного календаря. Абсолютно очевидно, що це інформаційна диверсія, яка напередодні важливих подій повинна посіяти суперечки і недовіру серед православних в Україні”, – зазначив архієпископ Євстратій Зоря.

За його словами, ідея переходу на новий стиль має не лише прихильників, але й численних опонентів.

“Тому цілком офіційно хочу повідомити, що питання переходу на новий календар не порушується і не розглядається в процесі об’єднання і в зв’язку з наданням томосу. Кожна автокефальна церква самостійно вирішує календарне питання і жодних розпоряджень або вимог цього в томосі, які надавалися Вселенським Патріархатом у ХХ столітті, не встановлювалося”, – наголосив прес-секретар Київської патріархії.

Він нагадав, що минулого року законом України від 25 грудня було визнано святковим днем.

“І всі, хто бажає святкувати в цей день згідно зі своїми переконаннями – мають можливість робити це й зараз, питання томосу та автокефалії з цим ніяк не пов’язане”, – сказав архієпископ Євстратій Зоря.

Джерело. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
8м/с