3°

Путін визнав “ДНР” та “ЛНР”

Президент Росії Володимир Путін заявив у понеділок, 21 лютого, що рішення про визнання так званих «ДНР» та «ЛНР», про яке просили глави «республік», буде ухвалено сьогодні. Про це Путін сказав наприкінці засідання Ради безпеки РФ, передає «Бі-бі-сі».

«Шановні колеги, я вашу думку почув. Рішення буде ухвалено сьогодні», — сказав Путін.

У ході засідання Ради безпеки РФ всі його члени заявили про необхідність визнання «ДНР» та «ЛНР». Вони закликали Путіна прийняти рішення якнайшвидше.

Зазначимо, під час обговорення глава МВС Росії Володимир Колокольцев закликав визнати «республіки» в «історичних кордонах», тобто у межах Донецької та Луганської областей.

Своєю чергою, глава Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Наришкін підтримав приєднання територій «республік» до Росії.

  • Україна звертається до союзників з протестом проти намірів Росії визнати незалежність самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”. Президент Зеленський скликав термінове засідання РНБО. Останнє від наших кореспондентів у Києві, Москві і Лондоні.
  • Чи означає рішення Росії відмову від дипломатії? Які шанси того, що початок збройного конфлікту відкладається, принаймні до зустрічі міністрів закордонних справ Росії і США? Аналіз дипломатичного кореспондента ВВС.
  • Рішучість і спокій панують в окопах на передовій лінії розмежування. Сюжет наших кореспондентів.
  • Що чекає людей, вивезених з непідконтрольних Україні районів Донбасу до Росії? Наші кореспонденти зустріли автобуси з евакуйованими в Ростові.

Теленовини BBC.