20°

погода у Рівному

«П’яні поліцейські»: в одному з районів на Рівненщині зафільмували двох правоохоронців, які дивно себе поводили (ВІДЕО)

Буквально декілька годин тому на сторінці «Rivne 1283» в Instagram користувачі опублікували відео, в якому поліцейське авто зупинило фуру. Коли чоловік, що знімав, вирішив запитати у правоохоронців про причину, відповідь останніх була дещо незрозумілою.

Автори назвали відео «П’яні копи у Володимирці», і назва має підґрунтя. Реакція одного з полісменів на запитання знімаючого була дивною. Таке враження, ніби він знаходився під дією алкоголю або наркотичних засобів.

Журналісти вирішили з’ясувати, що відомо поліції про це. Спершу вони звернулися до речниці Патрульної поліції Оксани Юрченко за коментарем, оскільки у спільноті «Rivne 1283» позначили аккаунт саме патрулів. Утім, Оксана Юрченко зазначила, що на відео працівники Національної поліції. Тож далі редакція 0362.ua звернулася до речника ГУНП Антона Крука. Антон Крук розповів, що дана ситуація не залишилася без уваги Головного управління. Речник нацполіції пояснив, що дії, а саме зупинка фури і подальший наказ поліцейського відійти знімаючого відео чоловіка на три кроки назад, були в межах його прав. Перетнув межу правоохоронець лиш в тому, що дозволив собі використати по відношенню до громадянина нецензурну лайку.

Гаразд, зупинка була правомірною. А як щодо самої поведінки полісмена? За словами Антона Крука, обох копів перевірили на вміст алкоголю, і той не показав позитивного результату. Журналісти також вирішили поцікавитися, чи перевірили захисників правопорядку на вживання наркотиків. Поки що такої перевірки не здійснили, однак бесіда з ними ще триватиме.

Джерело: 0362.ua