19°

П’ятьом колишнім українським міліціонерам оголосили про підозру в колабораціонізмі: серед них – міліціонер з Рівненщини

П’ятьом колишнім міліціонерам в Україні оголошено про підозру у колабораційній діяльності. Про це повідомили у Національній поліції України.

У списку зрадників є колишній начальник громадської безпеки УМВС Рівненщини Олег Берест.

У 2014 році члени Люстраційного комітету навіть розглядали кандидатуру Олега Береста на посаду начальника УМВС України у Рівненській області, але незабаром його звільнили. Тоді Берест повернувся на Донеччину. Полковник родом з міста Шахтарськ Донецької області. Як бойовик терористичної організації,  він потрапив у базу Миротворця.

Тепер за виправдовування дій росії 57-річному полковнику міліції «дісталося» крісло ректора тамтешньої «академії внутрішніх справ імені Дзержинського».

Також в незаконно створеній «днр» 44-річний мешканець Донеччини – у минулому старший оперуповноважений управління по боротьбі зі злочинами, пов’язані з торгівлею людьми, – за «віддану службу ворогу» отримав посаду «заступника міністра внутрішніх справ – начальника управління боротьби з організованою злочинністю».

Форму із символікою окупаційної влади одягнула і колишня оперуповноважена управління боротьби з організованою злочинністю Головного управління МВС у Донецькій області. У «днр» жінка добровільно пішла на співпрацю з ворогом та стала виконувати обов’язки старшого оперуповноваженого «управлєнія борьби с організованой прєступностью».

Зрадила присязі й колишня начальниця кримінальної міліції у справах неповнолітніх Центрально-міського районного відділу Горлівського міського управління міліції Донеччини. 35-річна фігурантка обійняла посаду у відділі у справах неповнолітніх «УАС МВД ДНР».

Також серед зрадників – ексначальник відділку кримінальної міліції у справах неповнолітніх Донецького міського управління міліції. Він отримав аналогічну посаду у «народній міліції» та закликає до повалення конституційного ладу в Україні.

За співпрацю з ворогом їм загрожує до 15 років позбавлення волі.