Питання взаємодії підготовки до виборів обговорили поліцейські та представники «ОПОРИ» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-09-2020  15:08
Питання взаємодії підготовки до виборів обговорили поліцейські та представники «ОПОРИ»

Джерело: Район. Рівне

У Головному управлінні Національної поліції Рівненщини відбулася зустріч з представниками громадянської мережі «ОПОРА» та Рівненської обласної територіальної виборчої комісії.

Про це повідомила Національна поліція Рівненщини.

Відповідно до календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів з 5 вересня розпочався виборчий процес чергових та перших місцевих виборів.

З метою здійснення цілодобового моніторингу оперативної обстановки в області, організації реагування на її зміни ситуаційний центр поліції області переведели у позаплановий режим роботи.

«На території області утворено 69 територіальних виборчих комісій та 1001 — дільнична виборча комісія. На забезпечення публічної безпеки та порядку буде залучено 1415 працівників поліції», — повідомив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький.

Крім того, до 18 вересня проведуть попередні обстеження приміщень територіальних виборчих комісій щодо відповідності їх вимогам законодавства.

Регіональний координатор за виборами у Рівненській області громадянської мережі «ОПОРА» Андрій Токарський обговорив із поліцейськими типові порушення виборчого законодавства, правила ведення передвиборчої агітації. Крім того, присутні проаналізували вчинені на території Рівненської області адміністративні та кримінальні правопорушення.

Національна поліція
Національна поліція
 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
13C°
3м/с