Рада Реформ Рівного вимагає включити до складу комісії, що призначатиме керівників закладів охорони здоров'я, Юрія Лазаревича (ЗАЯВА) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
13-03-2018  16:34
Рада Реформ Рівного вимагає включити до складу комісії, що призначатиме керівників закладів охорони здоров’я, Юрія Лазаревича (ЗАЯВА)

Голові Рівненської обласної ради

Данильчуку Олександру Юрійовичу

Депутатам Рівненської обласної ради

Голові Рівненської обласної державної адміністрації

Муляренку Олексію Віталійовичу

 

Звернення

Щодо формування комісії для проведення конкурсів

на керівників обласних закладів охорони здоров’я

На найближчому засідання Рівненської обласної ради буде розглянуте питання «Про утворення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області».

Звертаємося до вас від імені коаліції громадських організацій «Рада реформ Рівного» з проханням підтримати кандидатуру голову правління БО «МЕРЕЖА 100 відсотків життя Рівне» Юрія ЛАЗАРЕВИЧА, як одного з трьох представників громадських організацій.

Довідково:

Юрій Лазаревич

  • з 2015 року – радник голови Рівненської облдержадміністрації;
  • з 2014 року – радник голови Рівненської обласної ради;
  • з 2009 р. Заступник голови Рівненської обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції;
  • з 2008 – голова правління РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне»

є однією з найбільших та найдієвіших пацієнтських організацій Рівненщини. Вона створилась для взаємопідтримки захисту прав пацієнтів. У 2008 році було зареєстровано РОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» (у 2016 році назву змінено на БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне»). Спочатку здійснювали діяльність у сфері ВІЛ-сервісу, організовували психосоціальний супровід людей, що живуть з ВІЛ. Перші послуги, які надавала організація – представництво інтересів ЛЖВ, догляд вдома, паліативна допомога. З 2009 року були представлені у складі Рівненської обласної координаційної ради з протидії ВІЛ/СНІД та ТБ, приймали участь у написанні програм з ВІЛ/СНІД та протидії туберкульозу, які приймались в області з 2009 по 2017 роки.

Починаючи з 2010 року організація розширила цільові групи організації і зараз надає послуги для: ЛЖВ, хворих на туберкульоз, вірусні гепатити, хворих, які потребують паліативної допомоги, тощо.

За час існування організації була надана підтримка більш ніж 1500 пацієнтів, реалізовано більше 20 проектів. Організація має досвід проведення навчання медичних працівників (медичних сестер та лікарів), зокрема, у 2015 році було організовано навчальні тренінги з питань обігу наркотичних речовин в закладах охорони здоров’я для медиків Волинської та Рівненської областей.

З 2016 року організація реалізує діяльність в рамках соціального замовлення (реалізовуючи заходи обласної цільової програми з протидії ВІЛ/СНІД за кошти бюджету Рівненської області).

Організація надає послуги: в м. Рівне, м. Вараш, Дубенському, Рівненському, Острозькому, Костопільському, Сарненському, Гощанському районах. В усіх перерахованих територіальних одиницях є працівники, волонтери організації та пункти надання послуг. Діяльність організації також охоплює 4 заклади позбавлення волі Рівненської області.

 

13 березня 2018 року                                                                                  Координаційна рада
Об’єднання громадських організацій
                                                                                                                     «Рада реформ Рівного»

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
14C°
5м/с