14°

Рашисти виводять війська з Харківської області, це визнання нездатності взяти ключові міста – британська розвідка

Росія виводить свої підрозділи із Харківської області після тяжких втрат. Це мовчазне визнання своєї нездатності захопити ключові українські міста. Про це повідомляє британська розвідка.

У розвідці зазначили, що українські сили продовжують контратаки на північ від Харкова, відбиваючи кілька міст і сіл у напрямку українсько-російського кордону.

«Приоритизація росією операцій на Донбасі зробила підрозділи, дислоковані в Харківській області, вразливими для мобільних та високомотивованих українських контратакуючих сил. Незважаючи на успіх росії в оточенні Харкова на початкових етапах конфлікту, за повідомленнями, після важких втрат вона виводить підрозділи з регіону для реорганізації та поповнення своїх сил», – йдеться в повідомленні.

За даними спецслужби, після відновлення ці підрозділи можуть бути розгорнуті на східному березі річки Сіверський Донець, сформувавши сили для захисту західного флангу зосередження основних військ росії та основних шляхів постачання для операцій у районі Ізюму.

«Виведення російських військ з Харківської області є мовчазним визнанням нездатності росії захопити ключові українські міста, де вони очікували на обмежений опір населення», – зазначили у розвідці.