7°

Рашисти, які чинили звірства на Київщині, знову повертають в Україну — українська розвідка

Російське командування не проводитиме ротацію особового складу в цьому підрозділі та знову кидає його на передову.

Російських військових, які чинили звірства в Бучі, знову повертають в Україну. Про це повідомляють у ГУР Міноборони України.

“64-та мотострілецька бригада 35-тої загальновійськової армії РФ, військовослужбовці якої чинили масові вбивства та катування мирного населення в Бучі, буде повернута на територію України. Російське командування не проводитиме ротацію особового складу в цьому підрозділі та знову кидає його на передову”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вказані підрозділи рашистів з України вивели на територію Білорусі, вже незабаром їх відправлять до Бєлгорода, а за два дні перекинуть на харківський напрямок. 

“Подібний графік вказує на те, що на 64-ту бригаду очікують «спеціальні завдання». Перше з них: залякування жителів населених пунктів України. Ті, хто чинив злочини геноциду в Бучі можуть повторити це знову в інших містах. Ще одна мета швидкого повернення 64-ї бригади на територію України – швидка “утилізація” непотрібних свідків. Тобто, передислокація на таку ділянку фронту, де у них не буде шансів залишитися живими, щоб унеможливити надання свідчень у майбутніх судах”, – повідомляють в українській розвідці.

Самі ж окупанти, до яких вже дійшли чутки про покарання за скоєні у Бучі звірства, відмовляються від відправки в Україну, втім, їхні рапорти про звільнення не приймають іпогрожують трибуналом.

Наразі українські та міжнародні слідчі проводять документування численних воєнних злочинів та злочинів проти людяності, вчинених російською армією. І жоден злочинець-окупант не уникне належного покарання.