20°

Реакція Рівненщини на підвищення тарифів

Рівненщина негативно реагує на підвищення тарифів – в обласному центрі та інших містах відбулись акції протесту.

На підвищення тарифів уже відреагували зверненнями до вищих органів держави депутати Вараської та Острозької міських рад, зокрема, щодо негативного сприйняття відміни пільгових тарифів для населення за

А на п’ятій сесії Дубенської міської ради обранці громади прийняли звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення зростання у 2021 році тарифів на постачання та розподіл електричної енергії, постачання природного газу та розподіл природного газу.

«Ми, депутати Дубенської міської ради Рівненської області, представляючи інтереси Дубенської міської територіальної громади, вкрай стурбовані ситуацією щодо чергового підвищення тарифів на газ та електроенергію. В країні зберігається важка епідеміологічна ситуація, спричинена вірусом СОVID-19, поглиблюється криза в економіці, збитків зазнають підприємці, зростає безробіття та рівень бідності. Внаслідок підвищення цін на газ та електричну енергію платоспроможність українських родин погіршилась, а разом із тим накопичуються борги населення. У період коронакризи влада має підтримати бізнес та населення і встановити мораторій на підвищення будь-яких тарифів та цін», – йдеться у зверненні.

Відтак, міські обранці висловили до Центральних органів влади низку вимог щодо скасування підвищення тарифів на електроенергію, природний газ та газопостачання.

Також під час обговорення цього звернення дубенськими депутатами було піднято питання можливості повернення у комунальну власність об’єктів газотранспортної системи та дане доручення відповідним управлінням міської ради вивчити це питання.

А Рівненська обласна рада у вівторок,19 січня, скликає позачергову сесію, на якій два питання порядку денного присвячені реакції на підвищення тарифів. Депутати розглянуть Звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо необхідності скасування рішення про необґрунтоване підвищення тарифів та збільшення видатків на субсидії; а також Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відновлення пільг з оплати електроенергії для населення, яке постійно проживає в 30-кілометровій зоні атомних електростанцій.

Джерело: Голос України