11°

Релокована з Харкова на Рівненщину фірма повернулася до рідного краю

Переміщена на початку війни з Харкова на Рівненщину рекламно-виробнича фірма «Алексія» повернулася в рідне місто. Проте залишила свою філію в нашому регіоні – у Гощі. Про це розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль під час робочої поїздки у громаду.

«Сьогодні відвідав їх виробництво. Тут займаються виготовленням готових текстильних виробів. Спеціалізуються на промопродукції – від чохлів для телефонів до одягу та іншого мерчу. Шиють і речі для військових. Зокрема, форму, рюкзаки та санітарні ноші. Останні – безкоштовно передають захисникам», – розповів очільник області.

Нагадаємо, що власниця фірми Тетяна ще в березні 2022 року долучилася до традиційних зустрічей з бізнесом. Саме тоді підприємство і релокувалося на Рівненщину. А сьогодні тут уже працює 46 людей. Залучають до роботи і переселенців, і військових, які втратили кінцівки. Більше того, нині «Алексія» розглядає можливість відкрити нові цехи і в інших районах нашої області.

Віталій Коваль також зазначив, що таким підприємствам, які працюють на оборону та зміцнення держави, є необхідність звертатися в Рівненську ОДА за підтримкою. Адже на рівні області започаткована грантова програма (https://t.me/vitalykoval8/12410). Завдяки їй можна отримати до 350 тис. грн на інноваційні впровадження на підприємствах, які працюють у напрямку військово-оборонного комплексу.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp