10°

Релоковані на Рівненщину робототехніки перемогли на міжнародному фестивалі

Релоковані на Рівненщину робототехніки перемогли на міжнародному фестивалі. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

“Команда Op[ti]mum & Roboclub Vugledar у складі Олексія Лебедя, Микити Теличко та Макара Теличко здобула перше місце на одному з найбільших у світі Міжнародних фестивалів з робототехніки Robotex International 2022”- розповів очільник області.

Віталій Коваль також додав, що робототехнічні змагання в категорії RoboSumo 3 kg проходили 25 листопада в місті Таллінн, Естонія. Учасникам потрібно було сконструювати та запрограмувати автономного робота вагою до 3 кг, завданням якого було знайти та виштовхнути робота суперника за межі ігрового поля діаметром 154 см.

Віталій Коваль нагадав, що серед 47 команд з більш ніж 30 країн світу нашій команді вдалося отримати абсолютну перемогу та здобути перше місце. Під час змагань вони поспілкувалась з президентом Естонії. Розповіли про ситуацію в Україні та подякували за підтримку нашої держави.

Начальник ОВА зазначив, що подружжя Анни та Сергія Теличків переїхали на Рівненщину із Донеччини. Нині навчають робототехніці нашу молодь


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp