Ремонт колектора на вулиці Генерала Безручка у Рівному обіцяють закінчити до кінця тижня | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
28-03-2018  17:08
Ремонт колектора на вулиці Генерала Безручка у Рівному обіцяють закінчити до кінця тижня

Кілька днів тому поблизу житлового будинку по вулиці Генерала Безручка, 3, у Рівному сталася аварія на каналізаційному колекторі. Працівники РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» працюють над ліквідацією цього пошкодження і обіцяють закінчити роботи до кінця тижня.

Начальник служби каналізаційного господарства міста Рівного РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрій Чегодаєв повідомив, що аварійна ситуація сталася на залізобетонному каналізаційному колекторі діаметром 1200 мм.

“При обстеженні ми встановили, що причина пошкодження – газова корозія, яка й призвела до руйнування каналізаційного колодязя та частини залізобетонної труби, — наголосив Андрій Чегодаєв. — На даний час спеціалісти підприємства проводять санацію, тобто міняють аварійну ділянку колектора з допомогою сучасних полімерних матеріалів. Зокрема, санація трубопроводу проводиться із використанням полімерної труби діаметром 1000 мм.”

На підприємстві планують завершити будівельно-монтажні роботи до кінця цього тижня, тобто до 31 березня. До слова, ремонт проводять без тимчасових відключень рівнянам водопостачання і водовідведення. РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» перепрошує за тимчасові незручності і заздалегідь вдячний за розуміння.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
1м/с