14°

Результати опитування: чи довіряють жителі Рівненщини психологам і лікарям

Результати були оприлюднені під час круглого столу в Рівненській обласній клінічній лікарні ім. Ю. Семенюка, на якому обговорили надання послуги ментального здоров’я в області.

«Було опитано 1,5 тисячі респондентів. Акцент робили на три галузі – освіта, медицина та соціальний захист, адже саме там зосереджена найбільша кількість фахівців, які надають психологічну допомогу. У результаті, ми побачили, що люди найбільше довіряють психологам і медикам. Саме на них і робитимуть акцент – ці фахівці пройдуть відповідне навчання з надання послуг ментального здоров’я. Вони першими оволодіють техніками від самодопомоги до кваліфікованого супроводу», – розповіла координаторка з ментального здоров’я у Рівненській області Олена Гандзюк.

Нагадаємо, що така послуга покликана звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини, обізнаністю про профілактику ментальних розладів, способи турботи про себе та для підтримки близьких людей.

Сьогодні весь світ відзначає День психічного або ментального здоров’я. Послуга ментального здоров’я започаткована в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яку ініціювала перша леді Олена Зеленська.

Нині на Рівненщині завершили інтерактивне картування мережі психологічної допомоги. Там розміщені усі локації, де можна отримати такі необхідні послуги.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp