17°

РФ стягує масштабні сили на Бахмутський напрямок

Російські окупаційні війська стягують сили на Бахмутський напрямок з півночі та півдня України. Туди ж вони планують відправити новосформовані резерви. Про це повідомив заступник командира 3-ї штурмової бригади Максим Жорін в ефірі “Радіо Свобода”.

На Бахмутському напрямку Росія задіяла здебільшого десантні війська. Серед них, зокрема, підрозділ “Ахмат” і формування “Еспаньола”, який складається з фанатів російського футбольного клубу ЦСКА. Також на цьому напрямку є механізовані частини.

“Частина підрозділів, які сюди перекидаються, які зараз тут перебувають, – це регулярні частини, які були виведені ще раніше з інших напрямків, доукомплектовані, провели злагодження і перекинуті сюди. Переважно це десантники”, – сказав Жорін.

Водночас російські окупанти не мають проблем із поповненням підрозділів військовими. У них ще досить багато сил, резервів, техніки та особового складу.

“Люди мають перебувати в реальному світі і не обманювати себе, що у ворога щось закінчується. Поки що в них ще досить багато сил, резервів, техніки, людей. І вони це демонструють за рахунок того, що перекидають і насичують фронт цими підрозділами”, – пояснив заступник командира 3-ї штурмової бригади.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp