14°

Рятувальники врятували кобилу, що провалилась у септик (фото+відео)

31 липня о 12:03 до рівненських рятувальників за номером «101» надійшло повідомлення, що у приватному господарстві села Дядьковичі Рівненського району у септик провалилася кобила. Господар відпустив тварину пастися, а вона не помітила пастки. Люк, що закривав септичну яму був геть заржавілий, тому і не витримав значної ваги тварини. Аби врятувати тварину, власник викликав рятувальників.

Значно ускладнювало роботу працівників ДСНС по підняттю тварини на поверхню те, що задні копита сильно вгрузли у мул на дні ями, а обв’язати її рятувальними мотузками чи пожежними рукави можливості не було.

Тварина була змучена і майже на рухалася. Тому рятувальникам довелося частково розібрати та підкопати септик, а також вичерпати воду. Лише після цього, тварину вдалося обв’язати мотузками та підняти за допомогою лебідки. Тварина не постраждала, а власник щиро подякував працівникам Служби порятунку Рівненщини за допомогу. Загалом до надання допомоги було залучено дві одиниці спецтехніки та дев’ять рятувальників.

ГУ ДСНС України у Рівненській області


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp