11°

Рівне отримає 80 мільйонів гривень іноземних інвестицій задля облаштування житла для соціально-незахищених верств

Завдяки коштам європейських донорів, які вдалося залучити у Рівне, вже найближчим часом довгобуд на вулиці Драгоманова перетвориться на квартири, де зможуть тимчасово проживати найбільш соціально незахищені верстви населення.

Усі витрати з облаштування бере на себе Уряд Німеччини через німецький банк розвитку KfW.

“Сьогодні підписав меморандум про співпрацю із Українським фондом соціальних інвестицій. Це фактично результат чотиримісячної роботи, яку провели із представниками фонду. Адже досі Рівне із організацією не співпрацювала, на відміну від інших міст”, – прокоментував цю подію міський голова Рівного Олександр Третяк.

Почнуть з найважливішого — житло для тих, хто цього потребує найбільше — соціально незахищені жителі Рівного, вимушено переміщені особи. Фонд, який представляє Уряд Німеччини, готовий виділити кошти на повноцінне перетворення колишнього довгобуду у центральній частині міста на готові квартири, в яких тимчасово можна буде поселити людей.

Всі витрати беруть на себе грантодавці — від проектно-кошторисної документації до завершення ремонтних робіт. Про точну суму говорити рано, але мова вже йде про готовність вкласти у об’єкт понад 80 мільйонів гривень.

Для такої реконструкції пропонувалось кілька об’єктів у місті, проте представники фонду обрали саме цей.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp