
Рівне прощається з двома Героями — Максимом Зайчуком і Віктором Лозонюком

Війна знову забрала життя двох захисників із Рівного — Максима Зайчука та Віктора Лозонюка.
Прощання з Героями відбудеться у середу, 15 жовтня, о 10:00 на майдані Незалежності. Поховають воїнів на Алеї Героїв у Рівному.
Максим Зайчук
Народився 10 січня 1985 року в місті Роздільна Одеської області. Після переїзду до Рівного навчався у школах №19 та №20, згодом служив в армії й працював будівельником.
У 2015 році став на захист України під час АТО, а з початком повномасштабного вторгнення добровільно приєднався до лав Національної гвардії.
«Максим ніколи не скаржився на службу, він знав, за що воює», — розповіла його сестра.
Він був спортсменом — займався дзюдо та боксом, любив читати й мріяв про мирне життя після війни. Планував весілля зі своєю нареченою.
Максим загинув на Донеччині внаслідок артилерійського обстрілу. З 15 червня 2024 року вважався зниклим безвісти — нещодавно ДНК-експертиза підтвердила його смерть. Йому було 39 років.
Віктор Лозонюк
Народився 26 лютого 1975 року в Білорусі, але змалку жив у Рівному. Навчався у школі №8, а потім — у сільськогосподарському технікумі та Національному університеті водного господарства і природокористування.
Працював мистецтвознавцем у художньому комбінаті, пізніше — у приватних компаніях. У мирному житті був опорою для батьків і справжнім другом для багатьох.
Із перших днів великої війни добровільно пішов на фронт. Не розповідав рідним про службу, лише запевняв, що все гаразд.
14 лютого 2025 року Віктор загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині. Йому було 49 років. У Героя залишилися мати, дружина та двоє дітей.
Вічна пам’ять і шана захисникам України. Їхні імена назавжди залишаться в серці Рівного.