21°

Рівне проситиме гроші зі штрафів за руйнування доріг

Близько 600 порушень зафіксовано цьогоріч на Рівненщині за недотримання вантажівками вагових норм. За перевантажені фури, які їздили дорогами області, водії мають сплатити понад 108 тисяч євро штрафів. Усі кошти перерахують до Державного бюджету.

Великогабаритні вантажівки руйнують рівненські дороги. Думаю, буде справедливо, якщо частина коштів від штрафів буде залишатися в області і перераховуватись до нашого дорожнього фонду. Щоб далі ми могли ці гроші використати на ремонт пошкоджених автошляхів та заходи з безпеки руху. Звернення з такою ініціативою про зміни до законодавства ми вже готуємо до Кабінету Міністрів, – відзначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Тим часом, на Рівненщині діє два стаціонарні пункти габаритно-вагового контролю – поблизу села Опарипси Радивилівського району та біля Корця. Така кількість є недостатньою, вважає Віталій Коваль. Тому в Рівненській ОДА розглядають можливість відкриття ще 9-ти пунктів габаритно-вагового контролю на основних трасах Рівненщини.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp