13°

Рівне виділить понад 12 мільйонів гривень на підтримку ЗСУ

Міський голова Рівного Віктор Шакирзян повідомив, що місто виділить додатково 12 мільйонів гривень на підтримку Збройних Сил України.

З них 10 мільйонів гривень підуть на придбання дронів з тепловізорами, ще 2 мільйони гривень – на придбання необхідної техніки, обладнання та амуніції для однієї з військових частин.

Крім того, місто ухвалило зміни до програми мобілізаційної підготовки та оборонної роботи, які дозволять закупити для ЗСУ партію термобілизни та хімічних грілок.

“Це нашt найбільш пріоритетний завдання, наш обов’язок перед тими, хто зараз на лінії фронту протистоїть окупантам”, – сказав Віктор Шакирзян.

Нагадаємо, на попередній сесії міської ради з бюджету міста Рівного було виділено 20 мільйонів гривень на придбання дронів з тепловізорами. Кілька днів тому відбулися відповідні торги, тож 80 дронів мають надійти до Рівного ще до кінця цього місяця. Враховуючи виділені додатково десять мільйонів, загальна кількість дронів, які будуть придбані коштом міського бюджету Рівного сягає 120 одиниць.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp