18°

Рівне вийшло з «червоної зони» карантину

Сьогодні відбулося оперативне засідання комісії з питань ТЕБ та НС під час якого ухвалили рішення щодо переходу до «жовтої зони».

“Жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом встановлюється на усій території громади від сьогодні, 7 грудня.

Найважливіша зміна, яка передбачена протоколом комісії стосується пасажирських перевезень. Адже нарешті нас, як мерів міст, було почуто і відсьогодні буде дозволено перевезення 50% стоячих пасажирів від загальної кількості стоячих місць у громадському транспорті. Мова йде про тролейбуси та маршрутні таксі.

Також важливим пунктом протоколу є вимога щодо пільгового перевезення. Щоб ми не мали проблем з доїздом медичних працівників, служб критичної інфраструктури в ранішній час, пенсіонери зможуть користуватися правом на пільговий проїзд з 10 години ранку і впродовж дня. Прошу поставитися до цього рішення з розумінням, адже це допоможе нам розвантажити транспорт в період пікових навантажень.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp