5°

погода у Рівному

Рівне знову має чемпіонів

6 листопада вихованки Дитячо-юнацької спортивної школи №1, вибороли 1 місце в командній першості на Чемпіонаті України з спортивної гімнастики, що проходить в місті Кропивницькому.

На другий спортивних змагань, в особистому заліку серед гімнасток, що виступають за програмою Майстрів спорту та Кандитатів в майстри спорту чемпіонкою України стала рівнянка Батрона Даніела.

Готували спортсменів до змагань тренери-викладачі ДЮСШ № 1 Оксана Довмат та Олена Сливінська

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp