5°

Рівнеазот після ракетного удару не відновив свою роботу повністю, але стічні води міста продовжує очищати

Рівнеазот не відновив роботу, але продовжує очищати господарсько-побутові стічні води з Рівного. Про це 24 жовтня повідомив керівник з комунікацій Group DF Олег Арестархов, передає Суспільне.

Аварійної зупинки підприємство зазнало 22 жовтня, через ракетний удар по енергетичній інфраструктурі регіону. Енергопостачання на Рівнеазот станом на 24 жовтня не відновлене, відтак завод досі не працює, розповів Олег Арестархов.

“Є трішки електроенергії, ми її використовуємо для того, щоб працював цех перероблення води, тому що ми очищаємо стічні води з Рівного і це безперервний процес. Це і екологічна складова й критично необхідно це робити”, – зазначив він.

Олег Арестархов пояснив, що поки Рівнеазот стоїть, використовують запаси продукції, що зберігають на 34 складах.

“Ми сподіваємося, що швидко повернемося до роботи. Зрозумійте, для нас пріоритет – це рівняни. Вони мають бути з енергією, а потім уже підприємство. Це все робиться за погодження з місцевою владою. Ми не можемо включити завод, а щоб рівняни сиділи при свічках. Запуски ключових трьох цехів будемо проводити в міру того, як нам дадуть команду”, – уточнив керівник з комунікацій Group DF.

22 жовтня на Рівнеазоті зупинили цех аміаку, азотної кислоти, вапняково-аміачної селітри та аміачної селітри.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp