17°

«РІВНЕГАЗ ЗБУТ»: боржники ризикують втратити допомогу від держави

Заборгованість перед ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» для споживачів-боржників може стати причиною позбавлення нарахувань допомоги від держави. Про це наголошує директор газопостачального підприємства Леонід Кошельник.

Інформацію про споживачів, які не розраховуються за використане паливо, працівники ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» відповідно до нормативних документів зобов’язані передавати в органи соцзахисту. У свою чергу прострочена заборгованість є підставою для відмови в нарахуваннях соцдопомоги.

Для подальшого отримання державної допомоги, жителям Рівненщини необхідно погасити заборгованість та надати в управління соціальної допомоги підтверджуючі документи.

Саме такий порядок регламентує постанова КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Положення про порядок призначення житлових субсидій» (в  редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 р. № 807 зі змінами). Зокрема сказано, що житлова субсидія не призначається, якщо структурний підрозділ з питань соціального захисту отримав інформацію про наявність простроченої понад три місяці заборгованості.

«Споживачі повинні розуміти, що за спожитий енергоресурс потрібно вчасно розраховуватися. Відмова в нарахуванні державної допомоги має стимулювати до відповідальності та свідомого ставлення до зобов’язань, які є і перед споживачем, і перед газопостачальником. Ми надали послугу, споживач нею скористався, тож має бути і оплата, – зазначає директор «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Леонід Кошельник.

Невдовзі розпочнеться новий опалювальний сезон. Щоб бути з газом і з пільгами, треба вже сьогодні про все потурбуватися. Підтвердити відсутність заборгованості можна як довідкою від ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», так і квитанцією про оплату. І тільки після цього органи соціального захисту зможуть прийняти рішення про відновлення державної допомоги.

Джерело: Рівне Вечірнє