Рівненська патрульна їздила до США вчитись у американських копів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
30-03-2018  10:10
Рівненська патрульна їздила до США вчитись у американських копів

Делегація українських патрульних відвідала США з робочим візитом. У рамках програми “Open World” інспектори зі зв’язків з громадськістю управлінь патрульної поліції в Донецькій, Вінницькій та Рівненській областях, а також заступник начальника відділу зв’язків з громадськістю Департаменту патрульної поліції відвідали США. Від Рівненщини у відрядження відправили Іванну Бояківську. 

Програма “Open World” спрямована на зміцнення співпраці між Україною та Сполученими Штатами. Завдяки цій програмі українські лідери у різних галузях діяльності можуть обмінюватися досвідом та ідеями зі своїми американськими колегами. Варто зазначити, що патрульні поліцейські вперше стали учасниками цієї програми.

Під час візиту інспектори ознайомилися з особливостями комунікації у правоохоронних органах США, вивчали американський досвід застосування принципів взаємодії поліції з громадою, забезпечення безпеки в місті та боротьби з домашнім насильством. Також іноземні колеги ділилися досвідом роботи зі злочинними угрупуваннями та у боротьбі з наркозлочинами.

Крім того, патрульні відвідали поліцейські відділки та тренінговий центр поліцейської академії у місті Мемфіс, штат Теннессі, та детально ознайомилися зі специфікою поліцейської діяльності у цьому місті.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
19C°
9м/с