Рівненські активісти просять депутатів Рівнеради сьогодні не підтримувати два проекти рішень | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
14-09-2017  9:27
Рівненські активісти просять депутатів Рівнеради сьогодні не підтримувати два проекти рішень

Здійснивши аналіз проектів рішень, винесених на розгляд сесії, Рада реформ Рівного звертається до депутатів міської ради з рекомендацією:

НЕ ПІДТРИМУВАТИ:
107. Проект рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на якій знаходиться нерухоме майно, на вул. Соборній, 418 та передачу її у власність ОСББ “Сімка”.

Таке рішення суперечить чинному законодавству України. Адже ст.42 Земельного кодексу України, ст.382 Цивільного кодексу України, закон України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» чітко визначають: земельна ділянка, на якій розміщено багатоквартирний будинок та його прибудинкова територія, передається у власність або в постійне користування СПІВВЛАСНИКАМ багатоквартирного будинку, а не ОСББ.

НЕ ПІДТРИМУВАТИ:
147. Проект рішення “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування об’єднанню співвласників гуртожитку “С.Бандери-26-Б” земельної ділянки на вул. Степана Бандери, 26-Б, на якій знаходиться об’єкт нерухомого майна”.

Так само, таке рішення суперечить чинному законодавству України. Адже ст.42 Земельного кодексу України, ст. 382 Цивільного кодексу України, закон України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» чітко визначають: земельна ділянка, на якій розміщено багатоквартирний будинок та його прибудинкова територія, передається у власність або в постійне користування СПІВВЛАСНИКАМ багатоквартирного будинку, а не ОСББ.
Крім того, ст. 92 Земельного кодексу України містить виключний перелік осіб, які можуть набувати права постійного користування земельною ділянкою із земель державної та комунальної власності:

«а) підприємства, установи та організації, що належать до державної та комунальної власності;
б) громадські організації інвалідів України, їх підприємства (об’єднання), установи та організації;
в) релігійні організації України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку, виключно для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення їх діяльності;
г) публічне акціонерне товариство залізничного транспорту загального користування, утворене відповідно до Закону України “Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування”;
ґ) вищі навчальні заклади незалежно від форми власності;
д) співвласники багатоквартирного будинку для обслуговування такого будинку та забезпечення задоволення житлових, соціальних і побутових потреб власників (співвласників) та наймачів (орендарів) квартир та нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.»
ОСББ у цьому переліку немає.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
6м/с