Рівненські футбольні фанати погрожують футболісту з полтавської команди | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-02-2018  18:05
Рівненські футбольні фанати погрожують футболісту з полтавської команди

Цими вихідними під час матчу “Верес”-“Ворскла” полтавський футболіст Владислав Кулач після забитого голу у у ворота червоно-чорних, підбіг до сектору з рівненськими фанатами і показав їм непристойний жест.

З цього приводу фани “Вереса” заявили, що відтепер на кожній грі, де виходитиме Кулач його зустрічатимуть “теплими словами”.

ЗАЯВА
громадської організації “Клуб вболівальників “LuckyFans”

Вболівальників рівненського “Вереса” обурюють витівка й висловлювання орендованого футболіста полтавської “Ворскли” Кулача, який 17 лютого під час матчу спровокував рівненських вболівальників.

Ми підтримували свою команду у звичний для нас спосіб (при цьому жодного негативного слова проти суперника), єдналися із полтавськими вболівальниками як на стадіоні під час традиційного заряду “Слава Україні! Героям Слава!”, так і біля стадіону після матчу (пересвідчитися можна у цьому відео).

Атмосфера була чудовою до моменту, коли орендований футболіст, про існування якого 99.9% рівненських вболівальників навіть не здогадувалося, вирішив, що він може щось показати фанам, які приїхали заряджати свою команду. Зауважимо, що раніше подібні прецеденти з боку інших українських футболістів мали негативні наслідки – орендований гравець мав би про це знати.

У якості відповіді орендованому ми лише можемо привітати його з тим, що віднині на будь-якому стадіоні, де будуть рівненські фанати, він обов’язково почує про себе пару слів.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
8м/с