22°

Рівненські рятувальники долучилися до благодійної акції та здали кров для онкохворих дітей

Сьогодні 35 співробітників аварійно-рятувального загону спеціального призначення та Рівненського міськрайонного управління обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненщини у вільний від служби час взяли участь в доброчинній акції — добровільно здали кров для онкохворих дітей, які перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології обласної дитячої лікарні. Даний захід був ініційований благодійним фондом «Скарбниця Надії». Успішно пройшовши медичний огляд та заповнивши всі необхідні документи, кожен рятувальник подарував комусь із дітей такі вкрай необхідні 450 мл крові, врятувавши цим чиєсь життя. Також один із співробітників Служби порятунку Рівненщини підполковник Роман Пелех цього дня став почесним донором, здавши 40 разів кров для громадян, що потребують її найбільше. Зі слів медиків станції переливання крові, кожен рятувальник — це цілком здорова та фізично підготовлена людина, тому такий донор може без жодної шкоди для себе віддати максимально допустиму дозу крові.

«Врятувати життя людині можна не лише своїми професійними діями, але й участю в благодійній акції. Якщо ми можемо допомогти, то повинні це зробити: адже немає нічого більш ціннішого, ніж людське життя», – наголосив Т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області, полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький.

Варто зауважити, що працівники Служби порятунку Рівненщини часто відвідують станції переливання крові, активно допомагаючи в поповненні запасів «банку крові» для тих, хто захворів чи став жертвою нещасного випадку і для поранених бійців АТО.

ГУ ДСНС України у Рівненській області

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp