17°

Рівненські “ультраси” оголошують “Вересу” бойкот

Заява

Ми, представники Чорного Сектору, втомились від неодноразових спроб достукатись до керівництва футбольного клубу «Верес» і не маємо бажання підтримувати і утримувати тих, хто не поважає своїх вболівальників.

Ми втомились спостерігати, як за правління пана Дедишина із кожним днем клуб стає все менш народним, від того, як зневажаються наші із Вами цінності.

Коли чужинці керують клубом, то одразу стає зрозуміло, що їм не цікаві традиції, їм не цікава історія, ювілеї клубу і тому подібне. Коли гастролери керують клубом то рано чи пізно обов”язково станеться ситуація, коли їм цей клуб стане не потрібен. Ми не маємо права вдруге втратити наш “Верес”, під прапором якого проходимці зароблять собі бали на майбутнє, щоб потім зникнути, не залишивши після себе нічого. Нам потрібна наша, Народна команда, яка буде грати для нас із Вами. Нам потрібен клуб, навколо якого згуртуються ті, для кого Рівне та «Верес» не порожні слова. Ми вважаємо, що краще своя команда у Другій лізі, ніж чужа в УПЛ.

Чорний Сектор розпочинає безстроковий бойкот усіх домашніх матчів і закликає всіх, хто не є байдужим до долі нашого спільного клубу «Верес», приєднатися до бойкоту і не підтримувати рейтингом і гривнею тих, хто хоче відібрати у нас з Вами клуб.

Наші вимоги: негайна відставка із займаємої посади Ігоря Дедишина, прозора політика та повернення контролю над діяльністю «Вереса» членам народного клубу.
Рівненський клуб буде належати рівнянам!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp