Рівненському спортсмену виповнилось 100 років | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
18-10-2018  14:56
Рівненському спортсмену виповнилось 100 років

18 жовтня Володимир Хомко, спільно зпрацівниками управління праці та соціальногозахисту населення та працівниками управління сім’ї, молоді та спорту привітали зі 100-річчям ветерана фізичної культури та спорту Лазаревича Володимира Михайловича.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті Рівному, утвердження здорового способу життя та з нагоди 100-річчя, пана Володимира нагородили Подякою Рівненської міської ради та виконавчого комітету, а також цінними подарунками.

Життєвий шлях сторічного чоловіка був досить важким. Народився Володимир Михайлович Лазаревич 1918 року в білоруському місті Гомель в сім’ї військовослужбовця.

В 13-річному віцівін почав займатися класичною боротьбою. Коли хлопчаку виповнилося 15 років, його запросили на навчання до Білоруського технікуму фізичної культури в Мінську. А невдовзі, коли відкрився Білоруський інститут фізкультури, всіх другокурсників технікуму перевели до цього навчального закладу. У 18 років він пішов добровольцем у військово-морський флот на Балтику – в навчальний загін підводників. Там і застала юнака війна. З першого її дня і по 1944 рік Володимир Лазаревич воював. Отримав поранення.

В 1944 році після третього поранення Володимира Михайловича направили працювати інструктором в Мінський будинок офіцерів. А в 1946-му – переїхав до Рівного і з того часу життєвий шлях тісно переплівся з нашим містом.

Перша посада Володимира Михайловича в обласному центрі – начальник навчально-спортивного відділу. А зі створенням 1952 року спортивного товариства «Колос» працював у ньому аж до 1966 року.

Під керівництвом Володимира Михайловича спортсмени завойовували у нелегкій спортивній боротьбі багато перших місць, кубків, грамот та медалей для нашого міста з різних спортивних дисциплін.

З 1966 року, коли в Рівному запрацював завод тракторних агрегатів, Володимира Лазаревича направили на завод інструктором з фізичної культури. З того часу і до закінчення трудової діяльності він плідно працював на цій посаді та організовував спортивно-масову роботу, особисто займався підготовкою спортсменів до змагань.

У ті часи саме «тракторники» були серед лідерів міського спорту.

Життя у Володимира Михайловича Лазаревича було дуже насиченим: багато що бачив і чимало пережив та віддав спорту понад 60 років свого життя.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-19C°
3м/с