16°

Рівненському журналісту Віталію Голубєву потрібна допомога – новонароджена дитина сьогодні вдруге за тиждень на операційному столі

Сьогодні Іванку Голубєву, якій лише тиждень, вдруге оперуватимуть у Рівненській дитячій обласній лікарні. Віталій Голубєв, відомий журналіст у Рівному, звернувся з проханням про допомогу. Його молодша донька народилась з вадами і потребує невідкладної допомоги.

Коротка передісторія. Після УЗІ в листопаді нам рекомендували аборт. Бо в дитини спрогнозували вади. Ми з дружиною вирішили не позбавляти її права на життя, а щодо вад – робити для здоров’я дівчинки те, що буде в наших силах. А далі – як розсудить Бог.
Іванка благополучно народилась шляхом кесарського розтину (як і наші старшенькі, Сашка і Віталіна, 1 рік і 2 місяці). На жаль, вади підтвердились – спинномозкова грижа і гідроцефалія головного мозку. (Іншомовні назви не наводжу, щоб не ускладнювати). Першою треба було “нейтралізувати” грижу. Бо через неї пішло б зараження і практично гарантований летальний підсумок. Минулої середи Іванку прооперували в обласній дитячій лікарні. Прийшов час робити щось із гідроцефалією. МРТ показала, що вона, на жаль, збільшується. Говорячи просто, в головному мозку дитини прибуває вода. Її треба відкачувати. Для цього потрібне шунтування. В мозок вводиться трубочка, через яку зайва рідина виходитиме. Все життя.
Трубку за 15 000 грн ми сьогодні вже оплатили. На інших фото – ще частинка наших витрат упродовж лише однієї сьогоднішньої доби. Поки що ми справлялись із витратами на лікування і нікого ні про що не просили. Дехто сам допомагав, але суто з власної волі. Не люблю “сопливих” постів і не збирався писати цей – до вчорашнього дня. Але сьогодні – мусимо. Прийшов час, коли нам самим – уже важко. Тим більше, коли подумаєш, скільки ще всього може бути попереду…
У таких випадках зазвичай завершують чимось типу “Іванка дуже хоче жити”. Не думаю, що дитина, якій лише тиждень, про щось таке думає. Цього хочемо ми, її батьки. А Іванка – просто живе. Дихає, посміхається. Так, посміхається! Мама після кесарського сьогодні вперше змогла вибратись на 5 поверх у реанімацію і сама це побачила – донечка їй посміхнулась! Живе, дихає, посміхається. І щоб так було далі – нам потрібно здолати нинішні випробування.


Хто має можливість – допоможіть: картка ПриватБанку 4731 2191 1099 8386.