Рівненських батьків запрошують до обговорень щодо вирішення проблеми нестачі місць у дитсадочках Рівного | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-05-2017  16:14
Рівненських батьків запрошують до обговорень щодо вирішення проблеми нестачі місць у дитсадочках Рівного

У середу, 10 травня, о 10:00, у Інформаційно-освітньому просторі InfoHub (вул. Словацького, 3а) відбудеться обговорення «Долучення громадськості до роботи депутатської комісії по дитячих садочках».

27 квітня 2017 р. Рівненська міська рада ухвалила рішення “Про створення тимчасової контрольної комісії щодо вивчення питання забезпечення місцями дітей у дошкільних навчальних закладах міста”.

В рішенні про створення тимчасової контрольної комісії, як це і передбачено Регламентом Рівнеради, зазначені назва, завдання, строк діяльності, персональний склад та голова комісії. Всі інші питання щодо структури та організації роботи комісії вирішуються комісією самостійно.

Зважаючи на те, що питання забезпечення дітей м.Рівне якісною дошкільною освітою є надзвичайно актуальним, Рада реформ Рівного вважає за необхідне долучити до роботи цієї комісії зацікавлену громадськість ще на етапі планування роботи комісії.

Як громадськість може долучитися до роботи депутатської комісії та які питання має вивчити комісія щодо забезпечення місцями у дитячих садочках – є метою обговорення.

До участі у заході запрошуємо:

●       громадських активістів, яким не байдужі питання розвитку освіти у Рівному;

●       небайдужих батьків;

●       депутати міської ради;

●       представники управління освіти та навчальних закладів рівного

●       ЗМІ

Обговорення відбудеться 10-го травня (середа), о 10:00  в приміщенні InfoHub вул. Словацького 3а.
Модератор обговорення – представник Ради Реформ Рівного, експерт групи “Освіта” Сергій Терентьєв (контактний телефон – 067 3638772).

Мета:


Читайте також:3C°
4м/с