12°

Рівненських держслужбовців відзначили державними нагородами

Сьогодні на колегії Рівненської ОДА державні службовці та мешканці області отримали відзнаки та державні нагороди. 

Як повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації, заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко отримала орден княгині Ольги III. Цю нагороду від Президента України присвоєно з нагоди 100-річчя державної служби та за вагомий особистий внесок у державне будівництво.

«Цьогоріч виповнюється тридцять років, коли я прийшла на державну службу. Це були роки розбудови нашої держави. Мені довелося працювати з чудовими колективами з Рівненської міськради, у земельному управлінні і зараз – у професійному колективі облдержадміністрації. Які б реформи не започатковували вищі органи влади, які б закони не приймалися, досить важливо, хто їх виконує на місцях. Дуже актуально, щоб на державну службу приходили найкращі люди», – відмітила Світлана Богатирчук-Кривко.

Також Олексій Муляренко вручив начальнику управління культури облдержадміністрації Ярославу Мельнику орден «За заслуги» IIІ ступеня.

Заступник начальника загального відділу апарату облдержадміністрації Олена Рижковська отримала медаль «За працю і звитягу».

Окрім цього, голова облдержадміністрації Олексій Муляренко вручив нагрудні знаки та посвідчення до почесного звання «Заслужений економіст України» головному бухгалтерові товариства “Острозький завод мінеральної води” Наталії Мамонтовій, «Заслужений працівник освіти України» – директору Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП Віктору Дем’янюку, «Заслужений працівник промисловості України» – керівнику ПрАТ «Томашгородський щебеневий завод» Віктору Бунечку та «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» – директорові ДЮСШ № 1 м.Рівне Людмилі Баль.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp