В рамках реалізації програми «Польська допомога» об'єднані територіальні громади Рівненщини, що беруть участь у проекті, сьогодні отримали нове та сучасне рятувальне обладнання | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
29-10-2018  17:29
В рамках реалізації програми «Польська допомога» об’єднані територіальні громади Рівненщини, що беруть участь у проекті, сьогодні отримали нове та сучасне рятувальне обладнання

29 жовтня з робочим візитом на Рівненщину завітав керівник добровільної пожежної охорони Західно-Поморського воєводства Республіки Польща генерал Марек Ковальські. Даний візит відбувся в рамках проекту «Підтримка процесу організації українського рятувального волонтаріату з метою підвищення рівня безпеки місцевого населення у Рівненській області», який реалізується в ході програми «Польська допомога».

Генерал Марек Ковальскі провів робочу зустріч на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення обласного управління ДСНС з керівниками об’єднаних територіальних громад, які приймають активну участь у проекті. Також на зустрічі було присутнє керівництво Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

Звертаючись до присутніх, Марек Ковальські зазначив, що «Реалізація програми «Програма польська», як стартувала на Рівненщині майже два роки тому дала відчутні результати. Зокрема підготовлено 36 добровольців-вогнеборців з місцевого населення сіл Велика Омеляна та Біла Криниця Рівненського району та села Бугрин Гощанського району, які пройшли навчання з домедичної та пожежно-рятувальної підготовки на навчально-тренувальних коплексах Рівненщини та Республіки Польща. Для потреб об’єднаних територіальних громад в рамках програми передано чимало сучасного аварійно-рятувального обладнання. Також в селі Бугрин Гощанського райрну відреставроване приміщення депо для потреб добровольців-вогнеборців. Також нове приміщення під пожежне депо планується відкрити, а до кінця листопада у селі Біла Криниця Рівненського району». Також звертаючись до керівників ОТГ області генерал Марек Ковальські наголосив, що основною метою проекту є залучення молоді до пожежно-рятувальної справи.

На завершення керівник добровільної пожежної охорони Республіки Польща передав керівникам ОТГ Рівненщини три сучах мобільних намети, які можуть використовуватися також для обігріву громадян під час осінньо-зимового періоду та обігрівальні пристрої, а також обладнання для дитячих пожежних смуг перешкод.

Довідково: У сусідній Республіці Польща пожежні добровольці складають 70% від усієї загальної кількості вогнеборців країни. Цей рух надзвичайно потужно розвинений та має своє 150-річне історичне підґрунтя. Тому польські колеги активно сприяють розвитку у Рівненській області волонтерського добровільного пожежного руху. З цією метою на Рівненщини був започаткований перший в України пілотний проект з «підтримки процесу організації українського рятувального волонтаріату з метою підвищення рівня безпеки місцевого населення у Рівненській області» в рамках програми «Польської допомога».

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
4м/с