Рівненських школярів запрошують до Польщі | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
09-11-2018  14:11
Рівненських школярів запрошують до Польщі

Сьогодні  до Рівненської міської ради завітала офіційна делегація від Товариства міжкультурної співпраці «Гілка Оливи» (Польща) на чолі з головою Гражиною Мушвіц. Слід зауважити, що це товариство вже давно та тісно співпрацює з міськрадою, проте. цього разу візит був обумовлений налагодженням співробітництва у галузі освіти.

В ході зустрічі, відбулося підписання умови про співпрацю між навчальними закладами міст, в рамках якої діти з Рівного будуть мати можливість відвідати навчальні заклади Польщі, взаємно ознайомитись із місцевою історією та регіональною культурою країн, обмінятись досвідом, побувати на екскурсіях тощо.
Крім того, завдяки співпраці з головою польської Фундації «Порта Віта» Артуром Урбанчиком та за ініціативи служби у справах дітей міськвиконкому було домовлено про фінансування польської стороною поглибленого вивчення іноземних мов, заняття у спортивних секціях та всебічній підтримці дитини – сироти, учениці 9 класу ЗОШ №9 Анастасії Білецької.
У свою чергу, пані Гражина пообіцяла, що всебічна підтримка дітей позбавлених батьківського піклування завдяки Фундації буде продовжуватись і надалі. Інформують у Рівненській міській раді. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
1C°
7м/с