27°

Рівненський музикант відтепер гратиме у складі відомого гурту “Фіолет”

Рівнянин Дмитро Кірічок останні 5 років грав у відомому гурті “Гайдамаки”. Проте нещодавно він шокував своїх прихильників новиною про зміну колективу. Трохи інтриги і стало відомо, що віднині Дмитро став новим музикантом у досить перспективному музичному колективі “Фіолет”. А вже вчора столичні фани побачили його на сцені концерту “Хвиля країни” від радіо “Країна ФМ”.

У інтерв’ю журналісту “ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОТІК Рівне” Дмитро розповів, чому прийняв рішення про зміну колективу:

“Якщо жартома, то психологи радять раз в 5 років змінювати роботу. Поки що так стабільно в мене і виходить: звукорежисерська кар’єра у колективі “От вінта” (2002-2007);  Тартак (2007-2012); музикантом у “Гайдамаках” (2012-2017).

А якщо серйозно, то з Колосом (Сергій Мартинюк – авт.) ми вже знайомі більше 10 років. Я завжди підтримував те, що він робить. Його ідея, вектор, мета та амбіції мені більше, ніж імпонують. 2 місяці тому виникла ідея зробити сайд-проект, в який потрапили ударник з Ріффмастер, гітарист з Роллікс, Колос і я. Ми розпочали робити альтернативний рок, який нам усім дуже подобався. А 2 тижні тому Колос прийняв рішення про те, що він хоче змінити своїх музикантів на нас. Щодо всіх питаннь комфорту і продуктивності ми підходимо більш оптимально. Ну і тепер відповідно цей сайд-проект став працювати під іменем Фіолет.

А щодо “Гайдамаків” – гурт, в особі лідера, поставив логічне і очікування прохання про вибір. Бо ефективно працювати в 2 гуртах нереально. Ну і мій вибір виявився таким. Нічого особистого. Просто хочеться розвиватись в усіх напрямках. І перспективи у “Фіолеті” на мою думку кращі. Я вірю в те, що ми робимо цим складом. Все буде рок-н-рол!”

Нагадаємо, гурт “Фіолет” був заснований у місті Луцьк. У ньому донедавна грали інші музиканти. Це Андрій Олексіюк, Валік Миронюк, Петро Свіст та Вадим Захарченко. Фронтмен колективу Сергій Мартинюк родом з Рівненщини, міста Дубно. 

Також днями “Фіолет” презентував нову відеороботу на пісню “Тиша”.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp