Рівненський нардеп звернувся до Міністра екології щодо річки Устя та озера Басів Кут | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-11-2018  11:19
Рівненський нардеп звернувся до Міністра екології щодо річки Устя та озера Басів Кут

Цього разу питанням знищення річки Устя у Рівному та забрудненям міського озера Басів Кут перейнявся нардеп Олег Осуховський. Він подав депутатський запит до міністра екології та природних ресурсів та до місцевих органів влади Рівненщени. 

«За твердженням заявників, неодноразово були зафіксовані випадки скиду нечистот у річку та озеро. Озеро Басів Кут знаходиться в межах міста та є єдиною великою водоймою, біля якої постійно відпочивають жителі та гості Рівного.  

З огляду на це, прошу вжити заходів щодо збереження озера Басів Кут та річки Устя, у тому числі передбачити кошти з природоохоронного фонду на виконання робіт  з очищення. Пропоную створити робочу групу з представників відповідних структур та органів місцевого самоврядування для вивчення ситуації та створення плану необхідних заходів, а також передбачити кошти для проведення каналізації до житлових будинків мікрорайону Басів Кут», – йдеться в депутатському запиті.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-1C°
2м/с