Рівненський обласний військовий комісаріат провів заняття для резервістів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
15-03-2018  15:06
Рівненський обласний військовий комісаріат провів заняття для резервістів

На загальновійськовому полігоні триває підготовка підрозділів оперативного резерву обласного центру та районів.

В заняттях з тактичної медицини, мінної безпеки, військової топографії та тактичної підготовки взяли участь близько 250 військовослужбовців Збройних Сил України резерву.

Під час навчання особливу увагу керівництво обласного військового комісаріату приділило вогневій підготовці: вивченню матеріальної частини автомата та пістолета, основ та правил стрільби, заходів безпеки під час поводження зі зброєю та практичному виконанню вправ стрільби.

За словами старшого керівника стрільби підполковника Андрія Наконечного, Єдиний стрілецький день для всіх категорій резервістів області проводиться щомісяця. Серед стрільців чимала кількість учасників АТО та воїнів-афганців, проте є серед присутніх й такі, хто чи не вперше тримають в руках автомат. Саме для них організовано повний курс підготовки з вивчення будови зброї, правильності прицілювання, умов виконання вправ стрільб, споряджання магазину набоями на час, — підкреслив офіцер.

Як повідомили в обласному військкоматі, кожен виїзд на полігон здійснюється щоразу для інших бійців. Планується, що кінця року в Рівненській області буде підготовлено чималу кількість захисників Вітчизни, які в разі необхідності готові будуть стати до строю та матимуть необхідні знання й вміння володіти зброєю.

Прес-офіцер Міністерства оборони України

в Рівненській області підполковник Віктор Шубец

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
4м/с