Рівненський спортсмен, якому заборонили виступати на офіційних легкоатлетичних стартах, взяв участь у забізі з перешкодами Race Nation | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
04-09-2018  10:46
Рівненський спортсмен, якому заборонили виступати на офіційних легкоатлетичних стартах, взяв участь у забізі з перешкодами Race Nation

Антон Грабовський, якому на 6 місяців заборонили виступати на офіційних легкоатлетичних стартах, вирішив спробувати свої сили у забізі з перешкодами Race Nation в Одесі.

Нагадаємо, 29 липня Федерація легкої атлетики України дискваліфікувала рівнянина Антона Грабовського від усіх офіційних змагань на 6 місяців за неетичну поведінку.  Причиною цьому стала критика спортсмена в соцмережі Instagram у своєму сторіз нової форми Asics, яку йому видали для виступів. Зокрема Грабовський показав майку, яка була більшою на кілька розмірів. Така поведінка не сподобалась керівництву ФЛАУ і вони відсторонили спортсмена.

Race Nation («Гонка Нації») – це вражаючі забіги з перешкодами. Змагання проходили в Одесі. Їх завдання  максимально продемонструвати людські фізичні можливості. Спортсмени долають різні перешкоди. Антон Грабовський мав впевнені шанси на перемогу, однак через не чіткі вказівки організаторів щодо напрямку перешкод він її не здобув.

Як розповів Антон Грабовський виданню “Жорстка атлетика”,

“В загальному я реально отримав задоволення від проходження дистанції, але рівень організації все таки залишає бажати кращого.  Після гонки багато хто питав у мене, чи я виграв. А я кожного разу розповідав, що сталося. Взагалі, якщо вже так говорити, то подібних ситуацій з неправильним маршрутом було досить багато, зокрема тому що я біг перший. Можливо я міг би виграти, якби не це, а можливо і ні, тому що перед фінішем було чимало перешкод. Якщо коротко, то волонтери направили мене не по маршруту, я пробіг близько 80 метрів і тільки потім мені крикнули, що це неправильний шлях, я озирнувся, побачив групу, яка побігла в іншому напрямку, побіг назад, і мене знову направили не туди. Звичайно, треба враховувати те, що я вже був досить виснажений, і бажання бігти далі повністю зникло.”

Нагадаємо, до відсторонення від змагань, Антон проводив час на тренувальному зборі у Кенії. Про це ми писали тут. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-15C°
2м/с