Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Рівненщина серед лідерів у впровадженні реформ ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
25-01-2019  14:02
Рівненщина серед лідерів у впровадженні реформ

Мінрегіон підводив підсумки реформ на покращення якості життя в Україні.

«У всіх регіонах України розпочалося будівництво 517 нових сільських амбулаторій. Лідерами з впроваження нового будівництва є Рівненська, Кіровоградська, Дніпропетровська, Луганська, Миколаївська та Хмельницька області. Та головне — ми починаємо пілотні проекти з впровадження телемедицини в амбулаторіях, і вже маємо хенд-бук, розроблений за підтримки наших колег зі Світового банку. Саме її впровадження у сільських амбулаторіях дозволить суттєво зменшити смертність від інфаркту, діабету та астми», — про це заявив Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на прес-конференції «Реформи NON-STOP. Масштаб змін»

«Приємно, що з-поміж інших регіонів Геннадій Зубко відмітив Рівненщину, як позитивний приклад. Це підтверджують багаточисленні будівництва, які відбуваються у нас в області. Адже окрім, 34 сільських амбулаторій плануємо реконструювати ще 89 медзакладів», – зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Крім того, на прес-конференції підвели підсутки по кожному з напрямків роботи Мінрегіону.

Зокрема, за 2018 рік Геннадій Зубко виокремив, що в Україні вже сформовано 876 ОТГ — а це 62% населення. А 120 тисяч дітей навчається у Новому освітньому просторі. 

Також за 4 роки реалізовано 8 тисяч регіональних проектів у рамках ДФРР та субвенції для ОТГ. А кількість ОСББ зросла у 2,5 рази. «Теплими кредитами» скористались 525 тисяч родин, а економія газу щороку становить 273 млн кубометрів. 

Окрім того, було зазначено, що будівельна реформа, розпочата з 2015 року, дає результати. Відтак, у рейтингу Doing Business Україна за індикатором дозвільних процедур піднялась на 105 позицію, зі 140 місця на 35, випередивши Австрію, Польщу, Фінляндію, Латвію, Канаду і Японію. 

Повідомляє рес-служба Рівненської ОДАКоментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


16C°
3м/с