11°

Рівненщина – лідер в опрацюванні звернень громадян щодо Covid-19

Рівненська область знаходиться у лідерах з опрацювання звернень громадян за єдиним безкоштовним всеукраїнським номером 0-800-60-20-19.

Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація

На Рівненщині найкраще опрацьовують звернення людей щодо Covid-19. І це не може не радувати, адже швидкість надання відповідей на актуальні питання – пріоритет для нас, – зазначає заступник міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Ярослав Кучер.

Так, відповідну телефонну лінію було створено, аби опрацьовувати питання, що стосуються COVID-19.

Рівненщина - лідер в опрацюванні звернень громадян щодо Covid-19

Як показує статистика, найчастіше додзвонювачі цікавляться тим, де можна пройти діагностику та зробити тест на корона вірусну інфекцію. Також запитують про амбулаторне лікування, алгоритм проходження самоізоляції, підписання декларацій з лікарями первинної ланки.

В зимову пору багато людей хворіє, тому часто звичайне ГРВІ можна сплутати із коронавірусною інфекцією. Тому зараз важливо дуже оперативно інформувати людей та надавати усю необхідну інформацію, – розповіла заступниця начальника обласного управління охорони здоров’я Олена Гандзюк.

За словами заступника Міністра, 7 755 дзвінків було скеровано до місцевих обладміністрацій для надання детальних відповідей.