
Рівненщина отримала 13 кисневих станцій




Рівненщина отримала від МОЗу додаткові кисневі станції для 13 лікарень області. З держбюджету виділено понад 9 мільйонів на їх облаштування.
Десять уже встановлюють у Рівненській міській лікарні № 2, Клеванській лікарні ім. М. Вервеги, Млинівській, Острозькій, Володимирецькій і Зарічненській лікарнях, обласному госпіталі ветеранів війни, що в Клевані. Ще три медзаклади у Дубровиці, Радивилові та Рокитному чекають надходження устаткування.
Такі кисневі станції використовуються у європейських медичних закладах. Одна станція може виробляти до 500 літрів кисню за хвилину, має низьке енергоспоживання.
Наприкінці 2021 року 6 кисневих станцій було закуплено за кошти держсубвенції. Введення в експлуатацію 19 кисневих станцій дасть змогу забезпечити киснем близько 700 додаткових ліжок. А це важливо, особливо в умовах воєнного стану.