14°

погода у Рівному

Рівненщина отримає 200 мільйонів євро інвестицій від австрійської компанії

Міжнародна компанія Kronospan заявила про намір інвестивути в Рівненщину 200 млн євро. Про це вони повідомили 7 серпня на прес-конференції, що відбулася в Рівненському Інфохабі. Мова йде про будівництво нового деревообробного заводу в селі Городок.

Зараз Kronospan є одним з найбільших представників деревообробної галузі в Європі. На сьогодні до її складу входить близько 40 виробничих підприємств в 30 країнах. Схоже виробництво і має намір відкрити компанія на базі заводу РЗТА в Городку, що поблизу Рівного. Для перепрофілювання підприємства витратять близько 4-х мільйонів євро.

«Для Рівненщини наше підприємство – це 200 мільйонів євро іноземних інвестицій. Це понад 300 мільйонів гривень податків та зборів щорічно. Схоже підприємство зараз функціонує у місті Нововолинськ, впродовж 2018 року до державного бюджету ми сплатили 350 мільйонів гривень, таке ж чекає і на Рівненщину,» – пишається генеральна директорка ТОВ «Кроноспан ЮА» Наталія Покінська.

Жінка додає, заробітна плата працівників складатиме 15-18 тисяч гривень. Загалом буде створено близько 4000 робочих місць з можливістю кар’єрного росту та підвищенням посадового окладу. На самому заводі у виробничому напрямку працюватиме близько 400 людей, решта будуть задіяні у веденні лісового господарства, логістиці та обслуговування підприємства.

Наталія Покінська розповіла, що обрали Рівненщину не випадково, адже серед тих областей, які претендували на ці інвестиції, Рівненщина виявила найбільшу зацікавленість, а активність інших була чомусь мінімальною. Зараз же іде процедура оформлення дозвільних документів, через що поки немає інформації про дату початку робіт на базі РЗТА в Городку.

генеральна директорка ТОВ «Кроноспан ЮА» Наталія Покінська