14°

Рівненщина попрощалася із загиблими Героями

Рівненщина попрощалася з Героями: Віталієм Черпаком з Дубровицької громади, Олегом Диновським та Олександром Данилюком з Рівненської громади, Олександром Шкутем з Бабинської громади.

Віталій Черпак проживав у селі Селець Дубровицької громади. Воїн сміливо став на захист кордонів Батьківщини та вміло виконував усі бойові завдання на східному напрямку.

У лавах Збройних Сил України служив механіком водієм евакуаційного відділення, евакуаційного взводу.

Загинув захисник 5 березня 2024 року під час бойових дій на Луганщині.

Олег Диновський народився 29 червня 1984 року у селі Тараканів на Дубенщині. Після смерті батька став опорою та підтримкою для своєї матері та молодшого брата, який зараз теж служить у ЗСУ.

Навчався в аграрному коледжі та Львівській аграрній академії. Займався приватним бізнесом, допомагав армії, працював. Дуже любив свою сім’ю: дружину та донечок – 16-річну Альвіну та Мілану, якій зараз лише 2,5 рочки. Заради них він став на захист держави.

Лави Збройних Сил України воїн поповнив у березні 2023 року. Мав звання солдат.

Загинув воїн 5 березня 2024 року, виконуючи бойові завдання на Донецькому напрямку.

Поховали Героя на кладовищі у рідному селі.

Олександр Данилюк народився 11 січня 1972 року у місті Рівне. Закінчив 18 школу, потому здобув фах “слюсаря-монтажника” у ПТУ №38. В останні роки перед війною працював на СТО, займався ремонтом автівок.

Був хорошим братом, вдячним сином для матері, люблячим батьком двох синів — 26-річного Максима та 10-річного Дмитра. Прагнув допомагати людям, був донором крові.

У перші дні повномасштабного вторгнення пішов до військкомату. Олександра записали в резерв, викликали вже у січні 2023 року.

52-річний солдат загинув 5 березня 2024 року в результаті артилерійського обстрілу на Донецькому напрямку.

Поховали захисника на кладовищі “Нове” у Рівному.

Олександр Шкуть народився 9 травня 1991 року. Проживав у селі Рясники Бабинської громади.

Воїн загинув 27 лютого 2024 року у Донецькій області. Олександру назавжди 32 роки. Поховали захисника на кладовищі в рідному селі.

Співчуття рідним та близьким. Шана та пам’ять Героям!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp