5°

Рівненщина попрощалася з п’ятьма Героями

Скорбота пробирає до кісток. Рівненщина провела в останню дорогу п’ятьох захисників.

Прощалися жителі області з Сергієм Семеновичом, Віктором Кондратюком, Денисом Бабаком та Геннадієм Ганушом.

На Березнівщині попрощались із захисником Сергієм Семеновичом. Чоловік з 26 лютого 2022 року у лавах ЗСУ боронив рідний дім від рашистських окупантів. Сергій служив кулеметником стрілецького батальйону. На жаль, загинув 25 червня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Степова Новоселівка Куп’янського району Харківської області. В Сергія залишилися дружина і двоє неповнолітніх синів.

Віктор Кондратюк з села Моквин, що на Березнівщині. Чоловік служив старшим стрільцем-оператором 421 окремого стрілецького батальйону. Герой загинув 25 червня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Північне Донецької області. У Віктора залишилася мама, дві дочки та дві сестри.

Денис Бабак народився та проживав у Рівному. Працював Денис на виробництві вікон у компанії Epsilon. Влітку отримав повістку та став до лав ЗСУ на захист України. Військовій справі спочатку навчався на Закарпатті, згодом у Чехії. Старший солдат, старший стрілець Денис Бабак загинув 11 червня в районі села Роботине Запорізької області. В загиблого Захисника залишилися батьки, дружина та маленький син.

Геннадій Гануш народився у селі Олександрія, проте все його життя було пов’язане з містом Рівне. Тут закінчив 9 школу, здобув фах слюсара-ремонтника в 10 училищі. Геннадій багато років працював у супермаркеті Spar на вулиці Відінській, цінував колектив та любив свою роботу. Чоловік загинув 25 червня поблизу села Яковлівка на Донеччині в ході ведення наступально-штурмових дій проти військових сил російської федерації. В загиблого залишилася старенька матір.

На Володимиреччині попрощались із захисником Миколою Кужелем. Військовий служив стрільцем-зенітником ракетного взводу 2-го стрілецького батальйону в/ч А 1008. Чоловік загинув 25 червня під час ворожого обстрілу, виконуючи бойове завданн в районі населеного пункту Степова Новоселівка. Куп’янського району, Харківської області.

Щирі співчуття рідним і близьким.

Вічна пам’ять і шана Героям!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp