2°

Рівненщина попрощалася з п’ятьма Героями, які загинули в боях за Україну

У Рівненській області провели в останню дорогу п’ятьох Героїв, які загинули в боях за Україну.

Віталій Макаров, Микола Романюк, Роман Ляховчук, Олександр Курильчик та Дмитро Чопко віддали своє життя, захищаючи нашу країну від російської агресії.

Віталій Макаров народився 6 грудня 1995 року у селі Квітневе Варковицької тергромади. Разом з дружиною і маленьким сином він проживав у цьому селі. Віталій із перших днів повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Він загинув 7 червня під час виконання бойового завдання у Запорізькій області.

Микола Романюк народився 20 травня 1970 року у селі Підбрусинь Повчанської тергромади. Молодший сержант був мобілізований до лав ЗСУ у квітні минулого року. Він загинув 7 червня під час виконання бойового завдання на території Запорізької області. У Миколи залишились дружина та діти.

Роман Ляховчук проживав у місті Сарни. 28 червня цього року воїн був призваний за мобілізацією. У Збройних Силах Роман служив стрілцем-санітаром. Він загинув 25 жовтня під час виконання бойового завдання у районі Донецької області. У Романа залишилась мати.

Олександр Курильчик народився у 1986 році. Проживав у місті Березне. Він навчався у місцевій загальноосвітній школі № 2, згодом у Березнівському економіко-гуманітарному ліцеї. Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та здобув кваліфікацію інженера-механіка.

15 березня минулого року Олександра призвали на військову службу. Він служив у лавах ЗСУ та брав безпосередню участь у бойових діях на території Донецької області в складі 68-ої окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Після поранення, за станом здоров’я, був переведений в інженерні війська. Нагороджений відзнакою Міністерства оборони України медаллю «За поранення».

На жаль, 30 жовтня, після тривалого лікування у госпіталі, Олександр помер. Його запам’ятали як надзвичайно доброзичливого чоловіка. У Олександра залишилися мама, сестра, дружина та син.

Дмитро Чопко – 25-річний мешканець Зарічненської громади. Він загинув 28 жовтня в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання у Харківській області. У Дмитра залишилася мати.

Родині та близьким Героїв висловлюємо співчуття. Вічна пам’ять і слава Героям!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp