18°

Рівненщина: Повідомлено про підозру за розбійні напади на відділення кредитної установи

Чітка співпраця усіх правоохоронних органів

Під процесуальним керівництвом Рівненської місцевої прокуратури, за оперативного супроводу управління карного розшуку ГУ Нацполіції в Рівненській області слідчими Рівненського відділу поліції встановлено особу, яка 23 та 26 листопада цього року скоїла розбійні напади на відділення кредитної установи у центрі Рівного.

Під час першого нападу зловмисника касирка отримала ножове поранення руки, а вже з другої спроби підозрюваному вдалось украсти із сейфу установи 10 тисяч гривень. Тоді була скоординована чітка співпраця усіх правоохоронних органів: проведені першочергові слідчі та оперативно-розшукові дії, опрацьовані всі можливі варіанти скоєння злочину, проаналізовані можливі маршрути руху нападника, а з боку кредитної установи – опрацьовані всі «проблемні» клієнти.

В результаті такої злагодженої роботи вдалось з’ясувати, що нападник – 18-річний житель Рівного, працівник одного з комунальних підприємств.

10 грудня йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 та ч.3 ст.187 Кримінального кодексу України. Наразі підозрюваного перевіряють на причетність до скоєння аналогічних злочинів, а також вирішується питання про обрання запобіжного заходу.