17°

Рівненщина продовжує цифровізацію: у 2023 році реалізували 12 проєктів

Рівненщина продовжує цифровізацію. У 2023 році на території області реалізували 12 діджитал-проєктів, спрямовані на покращення якості надання послуг, підвищення кіберграмотності та створення умов для прийняття більш ефективних управлінських рішень.

Серед важливих проєктів 2023 року – створення Аналітичного порталу Рівненщини, впровадження «Адмінсервісу «Ветеран» та оснащення ЦНАПів області сучасним обладнанням з допомогою наших партнерів.

Окремо варто відзначити проєкт з доступності адмінпослуг особам із порушеннями слуху. За партнерства ПРООН вдалось закупити 33 планшети, які були передані центрам надання адмінпослуг. Як наслідок, будь-яка людина з порушенням слуху зможе якісно та безбар’єрно отримати будь-яку доступну послугу.

Також Рівненська ОДА організовувала профільні навчання для працівників обласних та районних адміністрацій, місцевого самоврядування.

Цьогоріч робота за цим напрямком не зупинятиметься. Зокрема, очікується розширення системи ЦНАПів, забезпечення вже існуючих центрів необхідним оснащенням, розвиток аналітичного порталу регіону та інше.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp