5°

Рівненщина прихистила понад 50 тисяч ВПО, третина з них залишилась у Рівному

Нині в області залишилася проживати майже 51 тисяча ВПО, третина з них – в обласному центрі. Також в області триває підготовка місць компактного проживання ВПО до зимового періоду.

На сьогодні на Рівненщині функціонує 73 МКП, де проживають понад 2,3 тисячі осіб. Переважно це сімʼї з дітьми, люди похилого віку, люди з інвалідністю та інші маломобільні категорії населення, які потребують підтримки та допомоги.

«Важливо, що рішенням Мінреінтеграції Рівненщина визначена партнерською областю для прийому евакуйованого населення з Харківщини. За останніми даними Харківської ОВА, евакуації з прифронтових населених пунктів підлягають тисячі осіб. Тому на території Дубенського та Рівненського районів було визначено 5 обʼєктів для розміщення евакуйованого населення – ці приміщення потрібно дооблаштувати та підготувати до зимового періоду», – коментує начальниця ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області Юлія Шигорева.

Окрім того, Рівненщина отримує звернення від інших областей щодо евакуації підопічних закладів геріатричного спрямування, осіб похилого віку та осіб з інвалідністю.

«За час повномасштабної війни ми вже прихистили понад 600 людей у наші заклади геріатричного та психоневрологічного спрямування. Тому зараз ми працюємо над ідеєю створення нових таких закладів на Рівненщині», – додає Юлія Шигорева.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp